Przejdź do treści

O mnie

zobaczsiebie.pl

Zaczęło się od tego, że już jako dziecko ciągnęło mnie do naturalnych rozwiązań wspierających zdrowie. Z czasem, sama (motywowana własnymi niemocami) z zaciekawieniem zdobywałam wiedzę, która opisywała człowieka w holistyczny sposób. Chętnie przyglądałam się metodom rozwijającym świadomość siebie. Badałam wpływ diety, praktykowałam jogę, studiowałam Ajurwedę i psychobiologię. Kluczowa w moim doświadczeniu okazała się Szczera Psychoterapia Intuicyjna i Praca w Polu.

Otwarcie się na własną intuicję było dla mnie przełomowe. Wykraczało po za znane teorie, po za umysł. To nie jest metoda, która działa tylko w laboratoryjnej przestrzeni sesji czy warsztatu. Dzięki połączeniu się z własnym źródłem, dzięki zaufaniu właśnie sobie, zyskujesz niezwodny kompas. To naturalna mądrość, której nie zastąpią żadne intelektualne zasoby. Proste i zarazem genialne. 

W mojej pracy kluczem jest autentyczność. Jedynie skuteczne dla Twojego uwolnienia jest działanie w przestrzeni Prawdy, a nie dbania o „dobre” wrażenie. Dlatego ważne jest, aby obie strony podczas terapii były radykalnie szczere. Ufam, że mam dla Ciebie to czego potrzebujesz, bo nasze spotkanie nie jest kwestią przypadku.

W zaufaniu do Prowadzenia,

Dorota Kądziołka

zobaczsiebie.pl